Jak znaleźć najlepszy kredyt samochodowy na auto używane lub nowe. Kredyty na oświadczenie - przez internet, na firmę.

Auto kredyt na działalność gospodarczą

Rozwój rynku finansowego przyniósł nam różnego rodzaju produkty kredytowe. Zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Sektor bankowy w Polsce posiada stabilny fundament. Banki nie mają żadnych problemów z płynnością finansową, a co za tym idzie z akcją kredytową.

Rodzime podmioty gospodarcze mogą liczyć na stałą pomoc banków w finansowaniu działalności bieżącej i przedsięwzięć inwestycyjnych. Nadmiar rodzaju ofert kredytowych sprawia, że firmy często stoją w obliczu podjęcia niełatwej decyzji. Posłużmy się przykładem finansowania zakupu auta firmowego obcym kapitałem. Firmy mają do wyboru standardowy kredyt gotówkowy, leasing samochodowy, wynajem długoterminowy, a także usługę zarządzania flotą. Do tego wszystkiego dochodzą hybrydy-czyli produkty łączące w sobie kilka rozwiązań.

Finansowanie zakupu pojazdów kredytem bankowym to wymierne korzyści podatkowe dla firm- możliwość odliczenia 60 procent podatku VAT(nie więcej niż 6 tysięcy złotych). Kredytami samochodowymi zainteresowane są raczej przedsiębiorstwa, których działalność nie wiąże się bezpośrednio z użytkowaniem auta. Firmy transportowe oraz spedycyjne wybierają zupełnie inne rozwiązania. Przygotowaliśmy dla Państwa szczegóły oferty kredytu samochodowego dla firm w Getin Banku. Cześć uzyskanym środków w Getin Banku można przeznaczyć na dodatkowe potrzeby(np. finansowanie kosztów okołokredytowych).

Autokredyt na samochód dla firm w Getin Banku:

– finansowanie dowolnego pojazdu
– maksymalny okres kredytowania do 120 miesięcy
– możliwość zakupu auta używanego
– decyzja kredytowa w kilka godzin
– bogaty pakiet ubezpieczeniowy
– możliwość refinansowania kosztów zakupu samochodu

1 komentarz

    • kredyt samochodowy na firme, 25 marca 2012, 16:52

    Chciałbym się dowiedzieć, jaki maksymalny wiek może mieć samochód w chwili podpisywania umowy z bankiem. Mam mała firmę budowlaną i chce kupić 6 letniego busika do rozwożenia pracowników. Wszystkie inne warunki spełniam….ale mam pewne wątpliwości co do wieku auta. Chodzi mi o to, czy bank zgodzi się na 8 letni kredyt. Nieraz widzi się zapisy, że np. wiek samochodu plus okres kredytowania nie może przekroczyć pewnego okresu

Dodaj komentarz