Oferta tylko dla osób z czystym BIK - nie oferujemy kredytów dla bikowców

Potrzebujesz pieniędzy na zakup auta nowego lub używanego? Skontaktuj się z nami przez
>>> Wniosek online na kredyt na zakup auta <<<

Masz już samochód i szukasz pilnej pożyczki na dowolny cel? Napisz do nas składając
>>> Internetowy wniosek o kredyt pod zastaw <<<

lub w kilka minut wyślij wniosek i  sprawdź naszą korzystną ofertę.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Rozwój rynku finansowego przyniósł nam różnego rodzaju produkty kredytowe. Zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Sektor bankowy w Polsce posiada stabilny fundament. Banki nie mają żadnych problemów z płynnością finansową, a co za tym idzie z akcją kredytową.

Rodzime podmioty gospodarcze mogą liczyć na stałą pomoc banków w finansowaniu działalności bieżącej i przedsięwzięć inwestycyjnych. Nadmiar rodzaju ofert kredytowych sprawia, że firmy często stoją w obliczu podjęcia niełatwej decyzji. Posłużmy się przykładem finansowania zakupu auta firmowego obcym kapitałem. Firmy mają do wyboru standardowy kredyt gotówkowy, leasing samochodowy, wynajem długoterminowy, a także usługę zarządzania flotą. Do tego wszystkiego dochodzą hybrydy-czyli produkty łączące w sobie kilka rozwiązań.

Finansowanie zakupu pojazdów kredytem bankowym to wymierne korzyści podatkowe dla firm- możliwość odliczenia 60 procent podatku VAT(nie więcej niż 6 tysięcy złotych). Kredytami samochodowymi zainteresowane są raczej przedsiębiorstwa, których działalność nie wiąże się bezpośrednio z użytkowaniem auta. Firmy transportowe oraz spedycyjne wybierają zupełnie inne rozwiązania. Przygotowaliśmy dla Państwa szczegóły oferty kredytu samochodowego dla firm w Getin Banku. Cześć uzyskanym środków w Getin Banku można przeznaczyć na dodatkowe potrzeby(np. finansowanie kosztów okołokredytowych).

Autokredyt na samochód dla firm w Getin Banku:

– finansowanie dowolnego pojazdu
– maksymalny okres kredytowania do 120 miesięcy
– możliwość zakupu auta używanego
– decyzja kredytowa w kilka godzin
– bogaty pakiet ubezpieczeniowy
– możliwość refinansowania kosztów zakupu samochodu

« previous post

Kredyt samochodowy na auto dostawcze

Kredyt samochodowy kojarzy się w głównej mierze z pieniędzmi na auta osobowe, aczkolwiek warto pamiętać o tym, że w ramach tych środków nabyć można również i inne pojazdy – takie jak chociażby samochody dostawcze. (więcej…)

next post »

Kredyt samochodowy przez Internet

Kredyt samochodowy online to nowość na polskim rynku bankowym. Jako pierwsi w Polsce, ten rodzaj kredytowania zaproponowali: mBank oraz Multibank. Czyli banki odpowiedzialne za obsługę klientów detalicznych w BRE Banku. Jak przystało na pioniera bankowości internetowej w Polsce, mBank proponu...

One Response to Auto kredyt na działalność gospodarczą

  1. kredyt samochodowy na firme

    25 marca 2012 - 16:52
    1

    Chciałbym się dowiedzieć, jaki maksymalny wiek może mieć samochód w chwili podpisywania umowy z bankiem. Mam mała firmę budowlaną i chce kupić 6 letniego busika do rozwożenia pracowników. Wszystkie inne warunki spełniam….ale mam pewne wątpliwości co do wieku auta. Chodzi mi o to, czy bank zgodzi się na 8 letni kredyt. Nieraz widzi się zapisy, że np. wiek samochodu plus okres kredytowania nie może przekroczyć pewnego okresu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

  • Opinie o kredytach