Jak znaleźć najlepszy kredyt samochodowy na auto używane lub nowe. Kredyty na oświadczenie - przez internet, na firmę.

Kredyt na nowy samochód

Kredyty samochodowe należą do najczęściej wybieranych produktów finansowych przez nasze społeczeństwo. Istnieją okresy, gdy ilość udzielanych kredytów samochodowych przewyższa liczbę sprzedanych pożyczek gotówkowych. Niewielka grupa Polaków kupuje samochody za własne pieniądze. Jednak nie można stwierdzić, że kredyt samochodowy jest produktem pierwszej potrzeby.

Wolumen sprzedaży tego typu produktów jest mocno uzależniony od kondycji gospodarczej państwa. W chwilach spowolnienia gospodarczego, społeczeństwo w obawie przed utratą miejsca pracy i pogorszeniem się sytuacji finansowej gospodarstwa domowego raczej nie decyduje się na zaciąganie kredytów samochodowych. Sytuację tą doskonale obrazują statystyki Komisji Nadzoru Finansowego. W Polsce da się zauważyć konkurencję pomiędzy bankami powiązanymi z koncernami samochodowymi i bankami świadczącymi uniwersalne usługi. Dodajmy, że te działania konkurencyjne przekładają się jedynie na same korzyści potencjalnych kredytobiorców.

Co chwile na rynku pojawiają się promocyjne oferty i liczne udogodnienia dla klientów. Marzeniem wielu z nas jest posiadanie niezwykle luksusowego samochodu marki BMW. Samochody tej marki są ponadczasowe. Jest to połączenie niemieckiej solidności z nowinkami technologicznymi, które ciągle zaskakują konkurentów. Jeśli chodzi o zakup nowego BMW to warto skorzystać z usług BMW Financial Services. Szczegóły oferty przedstawiamy poniżej:

– kredytowanie do 96 miesięcy
– spotkania z doradcą finansowym
– szybki proces przyznawania
– minimalne wymagania dokumentowe
– kredyt za pośrednictwem Banku Credit Agricole
– przykładowy kredyt na nowe BMW X5(cena 264 tys. zł, wpłata własna 79 tys. zł, okres kredytowania 4 lata, RRSO 11,82 proc., ostatnia rata balonowa 30 proc.)

1 komentarz

    • John, 24 marca 2012, 14:30

    To o co chodzi z tym całym BMW Financial Services!po co jest ta instytucja jak kredyt i tak bierze się w Banku Credit Agricole???pewnie prowizja rozdzielona jest na te dwie instytucje. Do tego dochodzi ta rata balonowa….chyba lepiej jest załatwić kredyt w jakimś odrębnym banku i przyjść z kasą do salonu samochodowego

Dodaj komentarz