Oferta tylko dla osób z czystym BIK - nie oferujemy kredytów dla bikowców

Potrzebujesz pieniędzy na zakup auta nowego lub używanego? Skontaktuj się z nami przez
>>> Wniosek online na kredyt na zakup auta <<<

Masz już samochód i szukasz pilnej pożyczki na dowolny cel? Napisz do nas składając
>>> Internetowy wniosek o kredyt pod zastaw <<<

lub w kilka minut wyślij wniosek i  sprawdź naszą korzystną ofertę.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pieniądze uzyskane w ramach kredytu gotówkowego, można praktycznie przeznaczyć na dowolny cel. Chyba, że instytucja kredytująca rozlicza nas z wydatkowania pożyczonego kapitału. Na pewno nie warto w takich przypadkach finansować zakupu samochodu standardową pożyczką gotówkową. Nie wszystkim zainteresowanym nabyciem pojazdu jest wiadomo, iż specjalnie przeznaczone na ten cel kredyty samochodowe mają mniejsze oprocentowanie niż kredyty gotówkowe. Czynnikiem wpływającym na względnie niskie oprocentowanie „samochodówek” jest oczywiście sposób ustanawiania zabezpieczenia spłaty kredytu. Do chwili zakończenia umowy kredytowej, bank jest współwłaścicielem samochodu. Zazwyczaj wymagana jest też cesja praw z polisy ubezpieczeniowej pojazdu na bank kredytujący. W chwili powstania szkody, bank ma prawo do uzyskania stosownego odszkodowania.

Rynek kredytów samochodowych w Polsce jest już od dawna bardzo rozwinięty. To sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Oferty „samochodówek” znajdziemy zarówno w bankach uniwersalnych jak i w instytucjach parabankowych. Z racji tego, że parabanki stosują szybką procedurę i liberalne podejście do klienta, przedstawiamy Wam ofertę kredytu samochodowego bez zaświadczeń w Alior Banku. Typowe oświadczenie dla banku powinno zawierać następujące informacje: dochód netto z ostatnich trzech miesięcy, koszty utrzymania oraz źródło dochodów. Alior Bank nie jest instytucją parabankową, lecz stosuje uproszczoną procedurę przyznawania kredytów samochodowych bez zbędnych zaświadczeń.

samochody-komisSzczegóły oferty Alior Banku:

– maksymalna wielkość kredytowania to 120 tysięcy złotych
– nie jest wymagany wkład własny
– w przypadku skorzystania z ubezpieczenia na życie, bank obniży oprocentowanie kredytu o 2 p.p.
– maksymalny okres kredytowania wynosi 100 miesięcy
– bank akceptuje różne źródła zakupu samochodu. Bez problemu transakcji można dokonać w komisie czy bezpośrednio od poprzedniego właściciela.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w dyskusji na temat tego kredytu na oświadczenie. Jakie macie opinie po skorzystaniu  z tej oferty ?

« previous post

Kredyt na nowy samochód

Kredyty samochodowe należą do najczęściej wybieranych produktów finansowych przez nasze społeczeństwo. Istnieją okresy, gdy ilość udzielanych kredytów samochodowych przewyższa liczbę sprzedanych pożyczek gotówkowych. Niewielka grupa Polaków kupuje samochody za własne pieniądze. Jed...

next post »

Kredyt samochodowy na firmę

Zanim wybierzemy odpowiednie auto do firmy, należy podjąć szereg ważnych decyzji. Począwszy od modelu, marki i oczywiście sposobu finansowania zakupu nowego środka trwałego. Na zakup samochodu za gotówkę mogą sobie pozwolić jedynie firmy z dużą płynnością finansową. (więcej&helli...

5 Responses to Kredyt samochodowy bez zaświadczeń

 1. szukam kredytu bez zaświadczeń na KIA

  24 marca 2012 - 09:47
  1

  ostatnio byłem u dealera KIA bo chcę kupić nową CEED i lekko mnie załamali jak mi przedstawili ofertę na kredyt samochodowy. Okazuje się, że nie mają swojego fabrycznego kredytu i korzystają z tego co ma w swojej ofercie Getin Bank, a ja mam wrażenie, że dla nowego auta można gdzieś znaleźć tańszy kredyt niż ten, który proponuje dealer. Coś mi się wydaje, że oni mało zarabiają sprzedając taką KIA CEED i chcą sobie drugie tyle dorobić na prowizji od udzielonego kredytu.

 2. BMW Bank

  24 marca 2012 - 13:57
  2

  tak samo trzeba uważać na ofertę kredytu samochodowego w salonach dealerskich BMW. Słyszałem, że koncern BMW posiada jednostkę kredytową coś na wzór Toyota Banku. Owy BMW Financial jest chyba tylko jakimś pośrednikiem. Bowiem zaciągając kredyt samochodowy na nowe BMW w salonach dealerskich, tak naprawdę zadłużamy się w Banku Credit Agricole

 3. wkład własny w kredycie samochodowym

  24 marca 2012 - 14:02
  3

  Ciekawe, czy tylko skorzystanie z pakietu ubezpieczeniowego prowadzi do obniżenia oprocentowania kredytu samochodowego. Mam na myśli, czy ewentualny wkład własny zmieni coś w warunkach kredytowych. Chcę wziąć kredyt samochodowy na 25 tysięcy złotych i posiadam gotówkę na 10 procentową wpłatę własną. Ale to już pewnie trzeba się udać do placówki bankowej i porozmawiać z analitykiem kredytowym

 4. szukam kredytu samochodowego

  17 lipca 2012 - 12:29
  4

  Bardzo chętnie wziąłbym taki kredyt na uproszczonych zasadach – bez zaświadczeń lub innych papierów, których załatwienie często kosztuje trochę czasu. Jednak obawiam się, że w zamian dostanę wysoką prowizję i spore odsetki

 5. Kredyt samochodowy a dodatkowy zarobek dla banku

  25 grudnia 2012 - 17:34
  5

  Kredyt samochodowy to nie tylko rata, którą co miesiąc płacimy bankowi. Bank zarabia na nas przy tej okazji również i w inny sposób. Klasycznym przykładem jest sytuacja, kiedy zaciągamy autokredyt w banku, z którego usług korzystamy po raz pierwszy. Już na wstępie dowiadujemy się, że musimy sobie tutaj założyć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, ponieważ – jak się dowiadujemy – w ten sposób będzie bankowi łatwiej obsługiwać kredyt. W rzeczywistości nie jest to wcale prawdą.
  Istnieje możliwość otworzenia konta przeznaczonego tylko i wyłącznie do obsługi kredytu, co jest bezpłatne – ale nie wszyscy o tym wiedzą, a banki też o takiej opcji klientów nie informują, gdyż nie leży to w ich interesie. Tymczasem ROR to zupełnie inna sprawa. Znakomita większość banków pobiera opłaty za prowadzenie konta, jak również za przelewy oraz korzystanie z karty płatniczej. Czasami, kiedy staramy się o kredyt samochodowy bank proponuje nam kartę kredytową – zwykle w zamian za obniżenie marży bądź prowizji. Przeważnie na to przystajemy, a przecież używanie karty kredytowej nie jest darmowe – czyli kolejny punkt dla banku.
  Dodatkowo specyfika kredytu samochodowego i jego zabezpieczeń powoduje, że za pewne rzeczy musimy płacić czy nam się to podoba, czy nie. Jeżeli jednym z zabezpieczeń jest depozyt karty pojazdu, wówczas za jej wypożyczenie od banku trzeba zapłacić. Gdy chcemy zmienić harmonogram spłaty bądź walutę zobowiązania, wówczas oznacza to dla nas kolejne wydatki. Niektóre banki każą sobie też płacić za wcześniejszą spłatę kredytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Opinie o kredytach