Oferta tylko dla osób z czystym BIK - nie oferujemy kredytów dla bikowców

Potrzebujesz pieniędzy na zakup auta nowego lub używanego? Skontaktuj się z nami przez
>>> Wniosek online na kredyt na zakup auta <<<

Masz już samochód i szukasz pilnej pożyczki na dowolny cel? Napisz do nas składając
>>> Internetowy wniosek o kredyt pod zastaw <<<

lub w kilka minut wyślij wniosek i  sprawdź naszą korzystną ofertę.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kredyt samochodowy kojarzy się w głównej mierze z pieniędzmi na auta osobowe, aczkolwiek warto pamiętać o tym, że w ramach tych środków nabyć można również i inne pojazdy – takie jak chociażby samochody dostawcze.

Kredyty na ten właśnie cel przyznawane są przede wszystkim osobom prowadzącym działalność gospodarczą – zresztą, klienci indywidualni takich aut przecież nie potrzebują. Samochód dostawczy musi jednak spełniać kilka istotnych warunków. Jeśli pochodzi z rynku wtórnego, nie może sobie liczyć więcej aniżeli określoną ilość lat – jakie w tym zakresie obowiązują limity, to już zależy od poszczególnych banków. W każdym bądź razie na pewno masa opisywanego pojazdu nie może przekraczać 3,5 ton.

Trzeba dokładnie przeanalizować to, co banki mają do zaproponowania – tak, aby wybrać najlepszą na daną chwilę ofertę. Do zakupu samochodu trzeba się w odpowiedni sposób przygotować, stąd też właśnie porównanie ofert jest absolutnie niezbędne. Od podmiotu ubiegającego się o pieniądze bank wymaga wysokiej zdolności kredytowej.

« previous post

Kredyt samochodowy online

Wymagania klientów dotyczące rozmaitych produktów finansowych funkcjonujących na rynku zmieniły się na przestrzeni kilku ostatnich lat. Wynika to z faktu, iż takich ofert jest po prostu znacznie więcej, co daje zdecydowanie lepsze możliwości, jeśli chodzi o wybór ostatecznej propozycji. ...

next post »

Auto kredyt na działalność gospo....

Rozwój rynku finansowego przyniósł nam różnego rodzaju produkty kredytowe. Zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Sektor bankowy w Polsce posiada stabilny fundament. Banki nie mają żadnych problemów z płynnością finansową, a co za tym idzie z akcją kredytową. (w...

3 Responses to Kredyt samochodowy na auto dostawcze

 1. kredyt na dostawczego mercedesa

  24 marca 2012 - 10:03
  1

  potrzebny mi jest do firmy dość pilnie używany mercedes Vito lub Viano i szukam kto mi da najlepsze warunki na kredyt samochodowy właśnie na takie auto dostawcze. nie mam pojęcia czy kredyty na dostawcze samochody są tańsze czy takie same jak pożyczki dotyczące samochodów osobowych.

 2. Kredyt na Vito

  25 marca 2012 - 17:03
  2

  Banki kredytują na tych samych warunkach zakup samochodów do 3,5 ton. Z tego co się orientuje to masa własna Vito wynosi ok. 1800 kg. Korzystne kredyty samochodowe oferuje między innymi Getin Bank oraz Santander Consumer Bank. Natomiast w przypadku Vito to radzę się zgłosić do Mercedes Banku

 3. marek-PIŁA

  25 marca 2012 - 17:07
  3

  Dokładnie taki kredyt nie będzie się nic różnił. Jedyna różnica będzie widoczna w procesie ustalania zdolności kredytowej. Od osoby fizycznej wymaga się rzecz jasna przedstawienia zaświadczenia/oświadczenia o dochodach, a od przedsiębiorcy dokumentów finansowych firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Opinie o kredytach