Jak znaleźć najlepszy kredyt samochodowy na auto używane lub nowe. Kredyty na oświadczenie - przez internet, na firmę.

Kredyt samochodowy na auto dostawcze

Kredyt samochodowy kojarzy się w głównej mierze z pieniędzmi na auta osobowe, aczkolwiek warto pamiętać o tym, że w ramach tych środków nabyć można również i inne pojazdy – takie jak chociażby samochody dostawcze.

Kredyty na ten właśnie cel przyznawane są przede wszystkim osobom prowadzącym działalność gospodarczą – zresztą, klienci indywidualni takich aut przecież nie potrzebują. Samochód dostawczy musi jednak spełniać kilka istotnych warunków. Jeśli pochodzi z rynku wtórnego, nie może sobie liczyć więcej aniżeli określoną ilość lat – jakie w tym zakresie obowiązują limity, to już zależy od poszczególnych banków. W każdym bądź razie na pewno masa opisywanego pojazdu nie może przekraczać 3,5 ton.

Trzeba dokładnie przeanalizować to, co banki mają do zaproponowania – tak, aby wybrać najlepszą na daną chwilę ofertę. Do zakupu samochodu trzeba się w odpowiedni sposób przygotować, stąd też właśnie porównanie ofert jest absolutnie niezbędne. Od podmiotu ubiegającego się o pieniądze bank wymaga wysokiej zdolności kredytowej.

3 komentarze

  • kredyt na dostawczego mercedesa, 24 marca 2012, 10:03

  potrzebny mi jest do firmy dość pilnie używany mercedes Vito lub Viano i szukam kto mi da najlepsze warunki na kredyt samochodowy właśnie na takie auto dostawcze. nie mam pojęcia czy kredyty na dostawcze samochody są tańsze czy takie same jak pożyczki dotyczące samochodów osobowych.

  • Kredyt na Vito, 25 marca 2012, 17:03

  Banki kredytują na tych samych warunkach zakup samochodów do 3,5 ton. Z tego co się orientuje to masa własna Vito wynosi ok. 1800 kg. Korzystne kredyty samochodowe oferuje między innymi Getin Bank oraz Santander Consumer Bank. Natomiast w przypadku Vito to radzę się zgłosić do Mercedes Banku

  • marek-PIŁA, 25 marca 2012, 17:07

  Dokładnie taki kredyt nie będzie się nic różnił. Jedyna różnica będzie widoczna w procesie ustalania zdolności kredytowej. Od osoby fizycznej wymaga się rzecz jasna przedstawienia zaświadczenia/oświadczenia o dochodach, a od przedsiębiorcy dokumentów finansowych firmy.

Dodaj komentarz