Posted by admin1 on 27 marca 2012 in Oferty kredytów with 5 komentarzy


Zaciągnięcie kredytu pod zastaw samochodu może być alternatywnym rozwiązaniem wobec standardowych pożyczek gotówkowych. Można powiedzieć, że przy kredycie pod zastaw samochodu, uwalniamy wcześniej wydane środki pieniężne na zakup pojazdu. Read the rest of this entry »

Posted by admin1 on 26 marca 2012 in Oferty kredytów with 5 komentarzy


Bank pożyczy pieniądze na używane auto jeśli stan techniczny przedmiotu kredytowania nie będzie budził żadnych zastrzeżeń. Oczywiście wiek pojazdu nie może przekroczyć pewnej granicy. Najczęściej jest to 10 lat. Z prostego powodu. Kilkunastoletni pojazd pod dodaniu okresu kredytowania np. 5 lat będzie już „staruszkiem”. Read the rest of this entry »

Posted by admin1 on 23 marca 2012 in Oferty kredytów with 4 komentarze


Komisja Nadzoru Finansowego negatywnie odnosi się do zwyczaju udzielania przez banki kredytów na oświadczenie o dochodach. Szybki kredyt na oświadczenie można otrzymać, aż w 20 bankach- działających na terenie Polski. Niektóre banki ograniczają dystrybucję kredytów na oświadczenie jedynie do wybranych grup klientów np. do przedstawicieli wolnych zawodów. Read the rest of this entry »

Posted by admin1 on 23 marca 2012 in Oferty kredytów with 3 komentarze


Zanim wybierzemy odpowiednie auto do firmy, należy podjąć szereg ważnych decyzji. Począwszy od modelu, marki i oczywiście sposobu finansowania zakupu nowego środka trwałego. Na zakup samochodu za gotówkę mogą sobie pozwolić jedynie firmy z dużą płynnością finansową. Read the rest of this entry »

Posted by admin1 on 22 marca 2012 in Oferty kredytów with 5 komentarzy


Pieniądze uzyskane w ramach kredytu gotówkowego, można praktycznie przeznaczyć na dowolny cel. Chyba, że instytucja kredytująca rozlicza nas z wydatkowania pożyczonego kapitału. Na pewno nie warto w takich przypadkach finansować zakupu samochodu standardową pożyczką gotówkową. Read the rest of this entry »

Strona 1 z 212
  • Opinie o kredytach