Oferta tylko dla osób z czystym BIK - nie oferujemy kredytów dla bikowców

Potrzebujesz pieniędzy na zakup auta nowego lub używanego? Skontaktuj się z nami przez
>>> Wniosek online na kredyt na zakup auta <<<

Masz już samochód i szukasz pilnej pożyczki na dowolny cel? Napisz do nas składając
>>> Internetowy wniosek o kredyt pod zastaw <<<

lub w kilka minut wyślij wniosek i  sprawdź naszą korzystną ofertę.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wymagania klientów dotyczące rozmaitych produktów finansowych funkcjonujących na rynku zmieniły się na przestrzeni kilku ostatnich lat. Wynika to z faktu, iż takich ofert jest po prostu znacznie więcej, co daje zdecydowanie lepsze możliwości, jeśli chodzi o wybór ostatecznej propozycji.

W pewnych kwestiach banki muszą się dostosować do niektórych wymogów, dlatego też wnioski o kredyty samochodowe można obecnie składać nie tylko w oddziałach banków, ale także za pośrednictwem Internetu. Jest to z całą pewnością bardzo wygodne, ponieważ pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć stania w kolejkach, za czym nikt nie przepada.

Niektóre banki umożliwiają załatwienie wszystkich formalności związanych z załatwieniem kredytu samochodowego korespondencyjnie – wniosek jest składany online, natomiast pozostałe dokumenty przesyłane są tradycyjną pocztą. Co prawda trwa to trochę, ale jest dobre na przykład w sytuacji, gdy ktoś chce skorzystać z oferty kredytowej banku nie posiadającego swej siedziby w danej miejscowości.

next post »

Kredyt samochodowy na auto dostawcze

Kredyt samochodowy kojarzy się w głównej mierze z pieniędzmi na auta osobowe, aczkolwiek warto pamiętać o tym, że w ramach tych środków nabyć można również i inne pojazdy – takie jak chociażby samochody dostawcze. (więcej…)

2 Responses to Kredyt samochodowy online

 1. helka

  25 marca 2012 - 17:17
  1

  to zadziwiające jak ten świat się rozwija. Kredyt praktycznie bez odchodzenia od komputera!szkoda, że tylko ta opcja jest dostępna dla stałych klientów banku. Wiecie, czy są jakieś ograniczenia w wielkości pożyczanych środków pieniężnych tą drogą???

 2. ofertaMultibanku

  27 marca 2012 - 07:04
  2

  z tego co wiem, to np. w Multibanku kredyt samochodowy online nie jest obarczony żadnym limitem-z racji tego, iż jest udzielany internetowo. Cała zabawa polega na tym, że bank ma wgląd do naszego konta i nie musi się z nami specjalnie widzieć żeby określić naszą zdolność kredytową. Jednak nie jest to dla mnie 100 procentowa oferta online. Uzupełnienie procedury o podpis elektroniczny byłoby czymś ekstra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • Opinie o kredytach