Jak znaleźć najlepszy kredyt samochodowy na auto używane lub nowe. Kredyty na oświadczenie - przez internet, na firmę.

Kredyt samochodowy przez Internet

Kredyt samochodowy online to nowość na polskim rynku bankowym. Jako pierwsi w Polsce, ten rodzaj kredytowania zaproponowali: mBank oraz Multibank. Czyli banki odpowiedzialne za obsługę klientów detalicznych w BRE Banku. Jak przystało na pioniera bankowości internetowej w Polsce, mBank proponuje stałym klientom kredyt samochodowy bez wychodzenia z domu.

W pierwszej kolejności klienci mBanku powinni sprawdzić w systemie transakcyjnym, czy tego rodzaju oferta jest dla nich dostępna. Po złożeniu internetowego wniosku, z klientem kontaktuje się telefonicznie doradca bankowy i przekazuje szczegółowe informacje umowy kredytowej. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, wnioskowane środki pieniężne przesyłane są na eKonto- jeszcze przed finalizacją zakupu samochodu i ustanowieniem zabezpieczenia kredytu. Klienci mogą sami decydować o wyborze sprzedawcy pojazdu.

Po dokonaniu transakcji, należy się niezwłocznie skontaktować bankiem(za pomocą infolinii lub punktu naziemnego). Na podstawie dostarczonej faktury lub umowy kupna-sprzedaży, bank sporządzi dokumentację ustanowienia zabezpieczenia na kredytowanym pojeździe.

Kredyt samochodowy online w mBanku:

– na nowe i używane pojazdy
– decyzja kredytowa w 15 minut
– oferta dla stałych klientów mBanku
– kredytowanie od 5 do 100 tysięcy złotych
– maksymalny okres kredytowania wynosi 84 miesiące
– możliwość wcześniejszej spłaty kredytu(bez dodatkowych kosztów)
– zniżki na ubezpieczenia
– prowizja do 5 proc.

2 komentarze

    • Paullo89, 24 marca 2012, 14:57

    mam konto w MultiBanku. Wiadomo, że lepiej brać kredyt we własnym banku. Tym bardziej, że powyżej przedstawiona oferta jest tak skonstruowana. Pytanie jest moje takie: Czy warunki kredytu samochodowego online są takie same w MultiBanku?czy to są takie same kredyty?bo ostatnio na mieście mignęła mi reklama, ale nie wgłębiałem się dalej w opisy 😉

    • kupię auto na raty, 17 lipca 2012, 12:17

    Teraz żeby coś było atrakcyjne i opłacalne, musi być dostępne przez Internet. Ludzie są wygodni i nie chce im się stać w kolejkach w banku, tylko wolą usiąść przed komputerem i załatwić sprawę za pomocą kilku kliknięć. W końcu mamy społeczeństwo informacyjne…

Dodaj komentarz